Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El lehet ájulni szex közben?

El lehet ájulni szex közben?

Figyelt kérdés

2017. okt. 2. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos tudom, hogy el lehet. Anyu mesélte a nénikémnek, hogy már többször elájult szex közben, mert annyira intenzív hüvelyi orgazmusa volt. Bizonyos pózokban. Volt anyu orvosnál, de az orvos azt mondta örüljön, mert neki még soha nem volt orgazmusa. Megvizsgálta anyu szívét a biztonság kedvéért, teljes kivizsgálást kért, de minden negatív. Úgyhogy nem hivatosan a diagnózis : apu kicsit vegyen vissza magából :D :D Részben büszke vagyok rá, részben viszont nagyon sajnálom, hogy véletlenül meghallottam ezt a beszélgetést. Egy gyerek sem akarja tudni a szülei szex jellegű dolgait ... Annyi haszna azért mégis volt, hogy legalább tudom ilyen is lehet szex közben.
2017. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Ha az ájulással összefüggő betegségben szenvedsz :D max akkor.
2017. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, nincs ezzel semmi gond.

A szex közbeni elájulás nem betegségi elájulás, hanem egy pillanatnyi.

Nekem is volt két barátnőm, akik elájultakegy intenzív (nem vadulós) nyalás-ujjazástól.

Az egyik összevissza vonaglott tőle, félóra után, majd elájult,kb fél perc, felébredt és megkédezte : ugye nem hívtál mentőt ? Mert egy régebbi pasija ilyenkor ráhívta egyszer a mentőket :-)


A másik meg rendszeresen kb egy percig egyfolytában élvezett, kaptam két három óriási kb fél méter magas pisispriccet és az utolsónál már nem is mozdult. Aztán ő is fél perc múlva felébredt. Ez rndszeres volt nála, két évig voltunk együtt így.


Úgyhogy semmi gond ezzel.

2017. okt. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat, és semmiféle betegséggel nincs összefüggésben. Az orgazmus egyébként is szinte öntudatlan állapotot okoz, mert jószerivel az összes vér az alhasba, illetve a bőr közelében elhelyezkedő hajszálerekbe áramlik, ekképpen pedig az agyban pillanatnyi oxigénhiány lép fel.
2017. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!