Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges c...

Szerintetek lehetséges c vitamintól belázasodni?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy ha néha néha beveszek, rá pár napra megfájdul a torkom és belázasodok. Pedig nem azért veszek be, mert érzem, hogy beteg vagyok egy kicsit.

Most például pár napja elkaptam egy hányós vírust, 1 nap alatt helyre jöttem, vettem be aztán c vitamint, hogy erősítsem egy kicsit az immunrendszerem, erre most megint nagyon fáj a torkom. Veletlenek ezek vagy van ilyen?


2017. okt. 2. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Ha mondjuk szedem 1 hónapig, aztán abbahagyom, tuti, hogy azonnal megbetegszem.
2017. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ilyen hülyeséget kérdezni..legalább fogalmazni tudnál.

a vitamin hiánya okozza-e a betegséget?

nem, az okozza h azt hiszed h beteg vagy

2017. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

,,ilyen hülyeséget kérdezni..legalább fogalmazni tudnál.

a vitamin hiánya okozza-e a betegséget?

nem, az okozza h azt hiszed h beteg vagy"


Alapjaraton vagy ilyen fogyatékos? Egyértelműen le van írva, hogy miután veszek be, utána megbetegszem. Az is le van írva, hogy nem azért veszek be, mert beteg vagyok, vagy annak hiszem magam, hanem hogy erősítsem az immunrendszeremet.


Neked se ártana szedni valamit

2017. okt. 2. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!