Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen betegség?

Ez milyen betegség?

Figyelt kérdés
Pénteken kimentem a boltba vásárolni és nagyon rosszul lettem hirtelen, szédültem és hányingerem lett, gyorsan össze szedtem , ami kell és sorba álltam a kasszánál , végül már annyira nem bírtam tartani magam ás egy helyben állni a szédüléstől , hogy kétszer is leültem végül a földre és próbáltam össze szedni magam , lassan lélegezni és jobban lenni. Kifele menet a boltól , már alig tudtam menni , fekete foltokat láttam és levegőhöz is alig jutottam , végül a zebrán nagy nehezen átérve leültem ismét a földre és közel 20percig alig tudtam magamról. 16éves lány vagyok ezelőtt , nagyon ritkán fordult elő ilyen erős rosszul lét, talán 2x szer , de az összes alkalommal hirtelen lettem rosszul. Ez mitől lehetett? Talán az idő változások miatt?

2017. okt. 3. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonlóm. Menj vele dokihoz. Engem sajnos mentő vitt. Ne várd meg
2017. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!