Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítene nekem valaki fogalmaz...

Pixxie55555 kérdése:

Segítene nekem valaki fogalmazást írni? FONTOS!

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem írni egy fogalmazást a füvezésről? úgy értem,hogy valami olyasmit amit ha valaki elolvas megfogja őt és elgondolkodik rajta. Tehát valami lebeszélő szöveg. Előre is köszönöm!

2017. okt. 7. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Füvezni azok kezdenek el, akik vagy problémák elől menekülnek, vagy olyan társaságba keveredtek, ahol menő dolog füvezni, holott nem. Mindent meg lehet oldani, nem kell hozzá drog. A probléma attól még ugyanúgy várni fogja, sokkal nehezebb később szembenézni vele. Ha pedig olyan közegbe került, ahová csak úgy fogadnak be, ha valaki füvezik, minél hamarabb segíteni kell az illetőnek "kiszabadulnia" onnan, ha valaki tud róla.


Nem hiszem, hogy ez a néhány gondolat lebeszélne bárkit is a drogról, de hirtelen ezek jutottak eszembe. Használhatod vázlatként, ha tetszik.

2017. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Segítettél,köszönöm ! Hasznát fogom venni. De még ha valakinek eszébe jutna valami várom :)
2017. okt. 8. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!