Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allergiás lennék a macskámra?

Allergiás lennék a macskámra?

Figyelt kérdés

van egy kis cicám, és azt figyeltem meg, hogy mióta megvan tüsszögök, folyik az orrom és viszket a szemem, de csak ha otthon vagyok a macskával.

régebben arra a hulló, fehér szöszre voltam allergiás, de akkor miért csak akkor jönnek elő a tünetek, ha otthon vagyok? :( remélem nem vagyok rá allergiás vagy más van itthon, ami kiváltja ezeket.


2010. máj. 28. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináltass egy allergiatesztet. Ott kiderül majd :)
2010. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja, és hogyha mondjuk hozzádörgölőzik az arcomhoz, vagy elég, ha az orra az arcomhoz ér, akkor viszket és ha vakarom akkor piros kiütéses lesz, addig, amíg meg nem mosom vagy 6x. és ez mindenhol máshol is így van kivéve a kezemen... de ez az előző macskával is így volt, de akkor nem voltak azok a tünetek, amiket fent leírtam...

vagy ez normális?

2010. máj. 28. 18:53
 3/5 A kérdező kommentje:
és azt lehet az SZTK-ban is pl.?
2010. máj. 28. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Háziorvosi beutaló kell, és ő meg is tudja mondani, hogy hol végzik el a vizsgálatot.
2010. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

remélem nem vagyok az :S

2010. máj. 28. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!