Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon ennyi kabitoszer nagyon...

Vajon ennyi kabitoszer nagyon roncsolhatta a szellemi teljesitokepessegem?

Figyelt kérdés
Szoval 1 es fel eve haverokkal minden hetvegem beteptunk 1 grammokat szivunk el atlagba negyen (ha jobban megy akk tobbet es nem herbalt) szintizni nyaron kezdtunk el max 20bogyot ettem meg 3g gyorsot es 4g mdma port. Ennyi drog mennyire baszhatott szet agyilag? Lesz maradando nyoma? Magamon semmit nem veszek eszre a motivalatlansagom kivul....

2017. okt. 8. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Én nem tudom, de nagy kurázsi kell, hogy ország-világ előtt bevallj egy ilyen bűntényt. Következménye biztos lesz a dolognak rendőrségi értelemben.
2017. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
IP címe alapján, a rendőrség beazonosította a tartózkodási helyét! A nyomozó kollégák érkezéséig, kérjük ne hagyja el a lakást! Budapesti Rendőr-főkapitányság, drogellenes munkacsoport.
2017. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kivancsi lennek honnam szereztek bizonyitekot arra h en fogyasztottam valaha is kabitoszert ugyanis ennek a kijelentesnek nemhiszem h nagy sulya lenne foleg ebben a kormyezetben...:D
2017. okt. 8. 19:48
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

IPv4 addressel semmire se jutnak :D legfeljebb a varost azonositjak, de az halozatot es alhalozatot nem. Sose talalnak meg, jomagam szoftverfejlesztonek tanulok... ipv6 meg nem hasznalatos a routerek kepessegei miatt. (32 bitesek de 48 kene) szoval marad a BIA (burn in address ) azaz beegetett cim(halozati kartyaba egetett) azaz a MAC address.

Most hogy ezt megvalaszoltam, a kerdesre is kiternek. Szerintem nem artott, sokat biztos nem :) a helyzetedben kivalasztanek egyfelet, azt hasznalnam, lehetoleg legalisat, ami meg boldogsaggal is eltolt. En is ezt csinaltam, miutan vegigporogtem a drogskalan :D

2017. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod es teljesen egyet ertek veled csak nemtudom milyen legalis drog van ami annyira ki tud kapcsolni es boldogga tenni a szerelmen kivul...
2017. okt. 8. 21:41
 6/15 anonim ***** válasza:
10%

Frontin :)

(Az elozo vagyok..)

2017. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
2-es vagyok! (a rendőr hehehe). mi a jó a frontinban? én csak baromi álmos leszek tőle. jah meg lenyugtat ha ideges vagyok. de egy ekihez hasonlítani... kb mint a szexet a hokizáshoz
2017. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
Tevedsz. Nekem a szex es a frontin egyutt jar. Imadom mindent ami vele kapcsolatos. Kerdezo, higgy nekem :) a frontint imadni fogod! En is imadom, pedig ekit is toltam, fuvet, meg belyeget.. meguti a szintet. Ez az, ami valoban elmeny
2017. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Akkor mitszolnál a nevetőgázhoz?(utolsó)
2017. okt. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
7-es vagyok. Most eszembe jutott, mert épp rajta vagyok. Hypnogen 10 mg. Brutális! hallucinációk és boldogság. Minden olyan könnyűnek tűnik, nincsenek nehézségek, gátlások. Bármelyik háziorvos felírja, csak hazudj alvás zavarokat.
2017. okt. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!