Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki elég sokat eszik, de...

Aki elég sokat eszik, de nagyon gyors az anyagcseréje, vagy cukorbeteg, az hány kiló körül lehet?

Figyelt kérdés

2017. okt. 9. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
80 kg.
2017. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy sportol-e, milyen a magassága..
2017. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármennyi lehet, attól függ mennyit eszik, mennyit mozog, és valóban van-e valami baja.
2017. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es tipusú cukorbeteg vagyok,làny, gyors az anyagcserém, 70 kg vagyok. Nem nagyon sportolok, kutyàval sétálok napi 2 órát.

Pàrom nem cbeteg, és rohadt gyors az anyagcseréje, minden nap ezd, 75 kg.

2017. okt. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiú / 182cm / Nem cukorbeteg

Elképesztően sokat eszek. Déltől éjfélig a pizzák és a sütemények váltogatják egymást. Ha csak egy hajszállal kevesebbet eszek, máris rohamléptékben fogyni kezdek...

79 kiló voltam max, de most is jó ha 76, a nyári jövés-menést nem sikerül behozni. De voltam én 50 kiló is ehhez a magassághoz, és ha nem küzdenék ellene ezerrel, most is annyi lennék.

2017. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!