Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlős vagyok és...

Nagyon szégyenlős vagyok és szerintem nemi betegségem van. Hova menje urulógushoz 14 évesen? Elmondjam a szüleimnek?

Figyelt kérdés

#urológus #nemi betegség #Mycobacterium lepromatosisod
2017. okt. 11. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
háziorvostól kérj beutalót vagy magánrendelés de az fizetős
2017. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Feltétlenül!!!
2017. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tréfálsz de hogy kaptad volna el?
2017. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol van nemibeteg gondozó. Őket felhívod napközben, rendelési időben és adnak időpontot.


Az én városomban pl "bőr- és nemibeteg gondozó" van, egyszer én is voltam már náluk. Csak felhívod őket, név + taj-szám és mondják hogy mikor mehetsz, max pár hét.

2017. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Csak hogy ez nem így van,sehol sem kapkodják fel az orvosol a telefont,és nem is ők adják az időpontot .
2017. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

14 évesen nem gyerekgyógyásznál kellene kezdenie?

Csak kérdezem...

Szerintem ebből a szülőket nem lenne szabad kihagyni!

2017. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5:


Szegeden lakom és itt van Bőr- és Nemibeteg Gondozó. Az interneten fél perc kikeresni a telefonszámukat. Felhívom őket rendelési időben és felveszik a telefont. Elmondom röviden hogy mi a bajom, mi a gyanúm (leesett a farkam, gennyedzik, AIDS-esnek hiszem magam, stb-stb) és erre elkérik a nevem és a Taj-számom. Aztán adnak időpontot kb két-négy hét múlvára.


Nálam ennyi volt az egész folyamat, semmi több. És nyilván nem az orvos veszi fel, hanem valamilyen recepciós, ügyeletes, nővérke.

2017. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Két dolog,

1. Pontosan mi lenne ez a nemi betegség szerinted?

2. Ha van tb kártyád akkor bejelentkezel a hozzád legközelebbi dokihoz, bemész és elmondod, hogy időpontot szeretnél kérni és már intézik is. Hazánkban ez jelenthet egy hónap várakozást, szóval ha valami komoly baj van érdemes maszekba menni, de annak van ára.

2017. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzés! Ha pl herpeszed van vagy valami hasonló szemmel látható akkor bőrgyógyászhoz kell menni. Ha már bent vagy nincs miért izgulni, nem akarod tudni milyen dolgokkal mennek oda emberek... Ráadásul alap, hogy megmosakodva stb jelensz meg, de sokan erre sem figyelnek oda.
2017. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elsőként mindenképp szólj a szüleidnek!
2017. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!