Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert ilyen bunko vadallat...

Miert ilyen bunko vadallat nemelyik nover?

Figyelt kérdés
Sajnos verszegeny vagyok es gyakran kell jarjak laborba, viszont egy kb 120kg nover vette le a vert, vagyis probalta. kb 2-3x megszurt es amikor nem jott a verem hivott segitseget egy masik meg okosabb novert. az egyik pumpalta nyomkodta a karom a masik pedig szo szerinte belem vagta. tiszta kek zold vagyok. gratulalok nekik.

2017. okt. 11. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Kezdők vagy ügyetlenek.
2017. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
orvos nem behet vert amugy?
2017. okt. 11. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:
120 kg? Akkor az ilyen Brünhilda típusú, alapból vagdalkoznak.
2017. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
inkabb maszekba megyek legkozelegg vagy nem tudom. de mar ekege van
2017. okt. 11. 22:20
 5/10 A kérdező kommentje:

elegem van. Ursula nover

😃

2017. okt. 11. 22:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem volt mar rosszabb is. Nem talalta a venamat, 5x szurta belem a tut. Hatodjara gondolta, o mar nem szurkal tovabb, elkezdte a karomban forgatni, jobbra-balra taszigalni, megint forgatni, mozgatni, melyebbre nyomni... mar majdnem elajultam, ugy remegtem, mint a kocsonya. Erre kozli: nem erunk itt ra a maga hisztijere! Jojjon vissza ha kepes vert produkalni!
2017. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sajnalom. nekem ez volt az eletemben a 2. vervetelem. de ezentul inkabb maszekhoz megyek. turelem kell ehez nem pedig ero... nemis tudom minek tanulnak az apokonok hanem vervetelt. sogornomnek egy injekcio miatt hivtak a fo orvost mert nem tudtak beadni a szurit. es kiabaltak veke. pedig terhes volt
2017. okt. 11. 22:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet csinálni helyettük, nem egy kellemes munka.

Dolgoztam laborban (szerencsére 'csak' adminisztrációs feladataim voltak), reggel 8-ra általában közelítettünk a 80-as sorszámhoz, és 10-ig van éhgyomri vérvétel. Minimum 120 embertől vettünk vért minden áldott nap, ebben a sürgősek nincsenek is benne. Ennyi beteget KETTŐ darab ápolónő vezényel le. Vidéki kisvárosról van szó, el sem tudom képzelni mi mehet a nagyobb kórházakban.

Nem mondom, hogy nem lehetnének néha kedvesebbek... de nem egyszerű a dolguk, mindenki megnyugodhat.

2017. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem gyakran kell járni vérvételre, de mindig nagyon profi módon csinálják. Viszont egyszer egy kisebb műtét után leesett a vérnyomásom mérhetetlenre, felvittek az őrzőbe, és ott próbáltak branülöket betenni, de sehogy se ment, a csuklómat, a kézfejemet szurkálták többen egyszerre, eléggé fájt.

Ha vérvételre mész, vizet kell inni előtte, akkor jobban kidudorodik a véna.

2017. okt. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Sajnos verszegeny vagyok es gyakran kell jarjak laborba"

" nekem ez volt az eletemben a 2. vervetelem"


most akkor mi van?

2017. okt. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!