Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is hallja a CRT (hasas/hag...

Korosi4 kérdése:

Más is hallja a CRT (hasas/hagyományos) tv-k és némelyik tel. Töltő hangját?

Figyelt kérdés

Arra a hangra gondolok,például hogy amikor elmész valakinek az ablaka előtt, és hallod a azt az éles sivító hangot akkor tudod, hogy tv-t néznek odabenn. Más példa: ilyen(CRT) tv-d van, és megy a műsor, mute-olod és csak ezt a hangot hallod, és ahogy vált (mozog) a kép ez a hang is változik. (Az öregebb példányok hangosabbak/zavaróbbak)

HA: Gazdag gyerek vagy és csak lcd TVtek volt. Dugj be egy rossz minőségű utángyártott telefontöltőt(eredeti Nokia is jó) a konnektorba és ne dugd rá a telefonod. Én 2 mp után hallom azt a bizonyos kis sípolást. Ha feltöltődött a telefon utánna ugyan ez a hang, tehát ha este felrakom tölteni a telefonom, akkor (éjjel)1 kor felébredek erre a hangra és addig nem tudok elaludni míg ki nem téptem a falból. Ez egy digitális fotókeret(töltő)nél sokkal hangosabb: Pl. 10-kor kikapcsol,és kb. 1/2 perc múlva olyan mint ha egy tv menne mute-olva.


Remélem jól behatároltam a tüneteket, és azt is, hogy sokan magatokra ismertetek. Ha van időd, nem felejted el, és jófej haverjaid vannak akkor légyszíves kérdezd körbe őket.(családban senki se hallja, a haverjaim párszor már viccet csináltak belőlem ezért. Pedig szerintem (reménylem) van köztük valaki aki talán hallja csak nem mer szólni érte mostmár.)


2011. jan. 30. 17:14
 1/5 anonim válasza:
Nem vagy egyedül én is hallom.
2011. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akinek jó a füle az hallja. Az általad említett eszközök többségében van egy trafó. Ennek a hangját hallod. Ettől még nem vagy csodabogár, csak jó a hallásod. Az ember minél idősebb, annál inkább nem hallja a magas frekvenciájú hangokat. Ez lehet a magyarázat, hogy a családodból már senki sem hallja. A haverjaid meg kicsit túlzásba vitték a mp3-at és ezért nem hallják :)
2011. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamennyire én is hallom ezeknek a hangját, de az alvásban például nem zavarnak.
2011. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A korral el fog múlni, hidd el nekem. :)
2011. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hallom, de szüleim már nem.
2011. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!