Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi felmentés?

Orvosi felmentés?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés hogy 18 éves vagyok? még suliba járok cukrásznak tanulok és terhes vagyok (21hét) kedden voltam nőgyógyásznál gyakorlat alóli felmentésért de azt mondta ő nem adhat. A házi orvos adhat gyakorlat alóli felmentést? (Magántanuló vagyok és csak gyakszira kéne bejárnom de nem bírom. / órás a gyakszi és és 10-15 percnél tovább nem bírok állni, mert rosszul leszek. Szédülni kezdek, hányingerem lesz és elsötétül minden változó időre mintha vak lennék? Gugolást, hajolást sem bírom amit szintén kell egy cukrásznak. Pörögni jobbra balra ide oda. Már attól is elszédültem hogy ki vittem a tányért a konyhába a szobából. Nagyon hamar elfáradok és nem tudom a házi orvosom adhat e felmentést gyakorlat alól? mert a nőgyógyász nem adhatott?!

2017. okt. 12. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem volna célravezetőbb, hogy egyenesen a dokit kérdezed meg?

Egyébként hogy gondolod a felmentést? Felmentenek és év végén kezedbe kapod a bizonyítványt?

Iskolával beszélni, hogy az állapotod miatt nem tudod teljesíteni a gyakorlatot. Majd befejezed a sulit a következő tanévben.

2017. okt. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azt kellene elöször kivizsgálni, hogy ezeket a tüneteket mi okozza, ugyanis a terhesség arra nem indok, hogy nem tudsz állni, leguggolni vagy lehajolni, amikor még nem igazán vagy elörehaladott állapotban.
2017. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom (ez egy pár éve volt, de azóta változhattak a szabályok), ilyenkor "halasztást" lehetett kérni, azaz úgy tekintik, hogy nem jársz be, aztán amikor megvan a gyerek akkor visszamész és befejezed a sulit. Neked a fejed amúgy rendben van? Egyébként ezeket a tűneteket jobb lenne kivizsgáltatni.
2017. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!