Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet erre valamilyen támogatá...

Lehet erre valamilyen támogatást kérni? Fontos!

Figyelt kérdés

Lézeres (vagy akármilyen) hegeltüntető kezelésre lehet támogatást kérni, ha akadályoz a normális életvitelemben, de én csináltam, nem baleset eredménye? Vagy ehhez (megint) pszichiáterhez kéne járni? Attól örülök, hogy végre megszabadultam, és nem szívesen mennék újra, mert már teljesen jól vagyok. De nincs pénzünk rá, krémek és szoli nem segít, viszont tényleg zavar. Az a legkevesebb, hogy az emberek rögtön elkönyvelnek idiótának, ha véletlenül meglátják, de versenysport így lehetetlen (konkrétan tánc), és később a munkakeresésénél is gond lehet, elvégre nem lehet mindig könyékig bebugyolálni magam. :( (14 vagyok)

Az okait most ne firtassuk.


2010. máj. 29. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy ilyen esetben (akadályoztat és önhibádon kívül történt) járhat támogatás. De ez is eléggé bizonytalan. Egyik barátnőmnek egy nagyobb anyajegy van a vállán, ami kifejezetten nem esztétikus. De nem támogatja a TB, mivel esztétikai műtétnek számít.
2010. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!