Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Párom 32 éves és sclerosis...

Párom 32 éves és sclerosis multiplexes. Tehát tartósan beteg. Kaphat valamilyen támogatást? Utazási kedvezményt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan jar neki, de ha a haziorvosotokat megkerdezed, o megmondja hogy mire jogosult a parod pontosan!
2008. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj a lakóhelyeteken az Önkormányzathoz és érdeklődj mi jár neki, sokszor olyasmi is amiről nem is gondolnánk.
2008. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos semmi támogatást nem kap. Mivel már elmúlt 18 éves, nem háborús sérült, nem hajléktalan. Jó törvények vannak. Míg nem béna taljesen semmit nem kap.
2009. febr. 3. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, és emelt szintű családi pótlékot kapunk a gyógyszerek miatt. Ehhez kaptam egy kártyát, ami igazolja, hogy tartósan beteg vagyok, és a MÁV-on 90%, a BKV-n 100% engedményt kapok meg a kísérőm is.
2009. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak nem Te is sclerosisos vagy? Te azért kapod, mert még tanulsz. Húgom cukros, és Neki is van ilyen kártyája, de ez sajnos csak tanulóknak jár:( Dolgozó embereknek semmi:( Azért köszönöm a választ!
2009. nov. 2. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!