Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki ruhazsebkend...

Van itt olyan aki ruhazsebkendőt használ és nem eldobható papírzsepit?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb?

2017. okt. 15. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Khm...Textilzsebkendő lesz az.
2017. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]


Légyszi nekik is jelezd, hogy egész életükben rossz szót használtak rá. Köszi!

2017. okt. 15. 10:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt miért kell megkérdezni?Mármint,hogy melyik a jobb.

Holnap meg majd azt írod ki,hogy a wc papír vagy egy rongy használata jobb-e a,ami mosható..?

A taknyos ,bacis zsebkendőt tárolásában mégis mi lehet pozitívum,szerinted?

2017. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mert ez egy olyan oldal ahol bármit meg lehet kérdezni. Most pont erre voltam kíváncsi, mert éppen a kezembe akadt pár TEXTILzsebkendő és elgondolkodtam, hogy a nagypapám mindig ilyet használt és manapság már mennyire nem látom senkinél. Érdekelt, hogy használ-e még valaki.

Bár te nem válaszoltál az én kérdésemre, én válaszolok a tiédre. Hogy mi előnye van? Nem termelünk szemetet vele.

Mellesleg ha nem vagy beteg, nincs benne baktérium. Napi 1,5 liter orrváladékot termelünk, ami a gyomrunkba ürül. Olvass utána.

2017. okt. 15. 10:46
 5/8 anonim ***** válasza:

A válasz a kérdésedre..:

"A taknyos ,bacis zsebkendőt tárolásában mégis mi lehet pozitívum,szerinted?"

Azért ha belegondolsz,ez tényleg elég kuka kérdés volt,persze,az oldal azért van,hogy kérdezz,de nem kell minden kis pitiáner baromságért kérdést kiírni.

Ha akarod használni,akkor használd.Ne mi mondjuk már meg,hogy mit csinálj.

Ha szerinted meg,van előnye,akkor meg pláne nem értem a kérdést.Megerősítésre vársz?

A papírzsepi 1 hónap alatt lebomlik,a textil,viszont kb.6-szor ennyi idő alatt,és bizony,az elvékonyodott,lyukas ruhazsepit is egy idő után kidobják.

Egészséges ember nem törölgeti az orrát naponta 100-szor.

Én allergiás vagyok,még most októberben is használnom kell zsepit.De aki nem allergiás és nem is beteg az nem tudom miért törölgetné az orrát.De ha nagy ritkán mégis szükséges,akkor meg nem fog ruhazsepit beszerezni.A beteg,meg egyértelműen nem azt használja.

2017. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én textilzsebkendőt használok, mindig van a táskámban. Orrtörlésre, köhögéskor száj elé tartani, stb. szerintem nagyon jó. Jó minőségű batisztzsebkendőim vannak, rengeteget mostam már őket, de évekig bírják. Ha náthás, influenzás vagyok, akkor papírzsepit használok, de azt nem szeretem, mert csúnyán kidörzsöli az orrom, még a Zewa is. De olyankor tényleg jobb a papír.
2017. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Textil a jobb, mert nem dörzsöli ki az orrot. Márpedig ez egy elég fontos szempont, ha sűrűn kell fújni. A baci a zsebben kérdése meg...hát a sz.rt is magunkkal cipeljük folyamatosan.
2017. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Textilzsebekendőt használok, és a kisfiam is azt szereti jobban. Allergiáask vagyunk mindketten, így minden nap kell.

Természetesen betegség esetén papírzsepit használunk, akkor úgyis 1 fújás 1 zsebkendő az arány. Azt pedig nem bírjuk textillel, még ha van is otthon rengeteg.

2017. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!