Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szó szerint nem találom a...

Szó szerint nem találom a szavakat! Normális?

Figyelt kérdés

Régebben is előfordult, de most már egyre gyakoribb, hogy írni/mondani szeretnék valamit és egyáltalán nem jut eszembe egy adott szó. Szinte érzem, hogy "üres a helye", zsibbad a fejem ha elő akarom halászni de sem az, sem a szinonimái nincsenek meg még egy jó darabig.

Nem ritka vagy szakszavakra kell gondolni, tök hétköznapiaknál is előfordul., vagy éppen nem jut eszembe a kedvenc bandám neve...

Romlott a fordítási képességem is, olvasva rögtön tudom, hogy miről van szó, de ha fordítani akarok valakinek, akkor alig bírok egyik nyelvről a másikra "kapcsolni". Általában a magyar megfelelők nem akarnak a nyelvemre jönni, pedig tudom, mi van odaírva.

Ez normális bizonyos fokig, vagy jelezhet valami problémát? 28/N


2017. okt. 16. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz vele neurológushoz mert éppen jelezhet, de sokkal inkább kimerültségre tippelnék. Én, amilyen parás vagyok, mennék dokihoz, de én tényleg ultrapara vagyok, viszont megnyugtatna egy alapos vizsgálat.
2017. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
JelezHET problémát, az a biztos, ha neurológián kivizsgáltatod magad.
2017. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:
28 évesen nem mondható, hogy az életkorodból adódik, mindenképpen menj orvoshoz!
2017. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!