Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arteriográf vizsgálatról...

Arteriográf vizsgálatról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Volt ingyenes arteriográf (érrendszeri) vizsgálat nálunk. ( Natura Faktura Kft. ) A szüleim el is mentek rá. Édesanyám eredményei nagyon rosszak lettek. (Várható volt, hogy nem lesz tökéletes, mivel rengeteg komoly betegsége volt/van és már 63 éves. ) Majd jöttek azzal, hogy kapott 2*4 doboz növényi eredetű készítményt. (máriatövis-kivonat, ginzeng-kivonat, L-karnitin, páfrányfenyő-levél-kivonat, króm, omega 3, szőlőmag-kivonat, kurkuma, homoktövis. Stb. ) 1 doboz több hatóanyagot is tartalmaz. Ezzel még nincs is gond részemről. Amin kissé fennakadtam, hogy mindez 110. 000 Ft-ba kerül. Ami nekem még gyanús, hogy, amit megkaptak papírt a vizsgálatról, ott az édesapám eredményei (25,1%) 2-3 század százalékban tér csak el édesanyámétól (25,4%), de mégis nagyon rossz eredménynek minősült az anyukámé. Valakinek vannak ezzel kapcsolatban tapasztalatai? Vélemények? Ez nagyon sok pénz, nem szeretném, ha lehúznák őket. :/

2017. okt. 16. 18:31
 1/4 anonim válasza:
Szia! A mi kis falunkban pont ma tartanak ilyen vizsgálatot, amire ment volna édesanyám. Utána néztem a cégnek és egyből levágós volt, hogy csak arra utaznak, hogy lehúzzák anyagilag a naiv embereket. A Békéltető Testület fekelistáján is fent vannak. De erre gondolom azóta rájöttél. :) Remélem a szüleid nem estek bele a csapdájukba. Üdv.
2018. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egy "meggyőző" előadás után, amikor kapcsolatba kerültem a Natura Fakturával és beléptem a programjukba még nem voltak széleskörű információim, csupán gyógyulási esélyt láttam benne. Megnyugtattak, hogy a 110.000.- Ft-ért 2 x félévre elegendő kapszulával látnak el annak reményében, hogy pár napon belül átutalom nekik a pénzt. Itthon alaposan átolvasva a szerződést megdöbbenve tapasztaltam, hogy NULLA, ... ismétlem NULLA garanciát vállalnak arra, hogy ennyi pénzért hatásos és hatékony lesz ez a szer.

Kértem, hogy írásban és konkrétumokkal nyilatkozzanak, mit is fogok kapni a 110.000.-Ft-ért, különben eszem ágában sem lesz átutalni a pénzt és a terméküket is visszaviszem a törvény által garantált 14 napon belül.

Visszaigazolták, hogy fogadták a kérésemet és a kérdéseimet, de egy félrebeszélő, érdemben semmitmondó válaszon kívül mást nem kaptam. Mivel igencsak jártas vagyok jogi ügyekben, a sunyi megfogalmazásokat azonnal kiszúrom. Először leírják egy pontban, hogy mit adnak a programon belül a 110.000.- Ft cserébe, majd alatta rögtön közlik is, hogy a programban a változtatás jogát fenntartják. Azt a szót meg hogy "ingyen" messzire kerülik.

Sokra megyek vele, ha a programon belül vállalnak 6-szori kontrollt, ha nem biztosít róla, hogy ezeket valóban ingyen fogja biztosítani! NEKEM A SZÓBELI "BIZTOSÍTÉK" NEM BIZTOSÍTÉK!

A másik kérdésem az volt, hogy mit garantálnak az első garnitúra beszedése után? Hány %-ot fognak javulni az eredményeim? A válaszuk csak annyi volt, hogy a gyógyszergyártók sem garantálnak semmit a készítményeik után!

Aha, csak egy gyógyszer általában pár ezer Ft, ez meg 110.000.-Ft!!!

Az újabb kérdésem az volt, hogy a 2 x félév kapszula szedés után mi van? Az eredmény állandósul, vagy életem végéig évente újabb 110.000.- Ft-ot költhetek rá, hogy nehogy oda süllyedjek vissza, ahonnan elindultam? És ez a lényeg! Igen folyamatosan kell költeni a fenntartásra!

Na, ezek után úgy vittem nekik vissza a kapszuláikat, mint a 21! Mondjuk az sem volt egyszerű megtalálni őket az adott címen, mert az utcáról nézve semmi jele, hogy ott van egy Natura Faktura nevű cég! A Biztosító melletti zárt ajtón kellett átverekednem magamat és a 2. emeletre felmenni. Ez többszöri telefonálgatásomba került. Egyébként meg semmi különleges alkotóelem nincs a kapszuláikban, amit tízezrekért adnak, holott az értéke ezrekben mérhető csak.

Amit tiszta szívvel tudok ajánlani, ha valaki a vér tisztításban és a vér hígításban keresi a megoldást, hogy vagy adjon rendszeresen vért, vagy keressen orvosi piócázásra alkalmas lehetőséget. Persze nem kóklereknél!

A véleményem pedig az érfal meszesedésére (az én esetemben ez állt fenn és nem a koleszterin lerakódás) a következő: Az emberek a reklámok hatására őrülten túlzásba viszik a kalcium bevitelt! Calci trió meg Calcium Sandoz pezsgőtabletta stb. NEM KELL!!!

Az étrend kiegészítőkbe amúgy is a rosszul felszívódó kalcium karbonátokat rakják, ami csak az érfalra rakódik le! A normál táplálkozással az emberek megfelelő mennyiségű kalciumot visznek be, ám a jó felszívódásához szükséges anyagok hiányában lehetnek. És erre meg nem figyelnek. D3-vitamin, K2-vitamin, magnesium!!!!!! és bór kell ahhoz, hogy a csontokba épüljön be a kalcium és ne az erekben rakódjon le a szervetlen karbonát formátumú. Nagyon ritkán van csak szükség némi kalcium pótlásra, ha jól működnek a hozzá kapcsolódó "beépítő" anyagok. Ha mégis napi minimális (200 mg) kalcium pótlásra lenne szükség, akkor a kalcium-citrát (jól felszívódó) szerves változatát javaslom szedni. Tejet meg csak akkor igyatok, ha 6-szoros mennyiségű magnéziumot is esztek mellé! Különben nem kalcium pótló a tej, bármennyire is ezt ültették el eddig az emberek agyába! A fél ország ettől érelmeszesedett, meg az orrba szájba szedett kalcium pezsgőtablettáktól, ami többet árt, mint használ! Az egyébként is túlsúlyos emberek meg a magnéziumot a B6 formátum nélkül szedjék csak, mert tovább fognak hízni és súlyosabb problémáik lesznek mint előtte volt!

2018. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dolgoztam náluk diákként, így ha már a kérdezőnek nem is, másnak hasznos lehet.


Odakerültem, mint operátor. Egyáltalán nem tájékoztattak minket, hogy mi is van az egész hátterében. Tudtuk, hogy ők forgalmaznak ilyen termékeket meg hogy feje tudja milyen forrásból (mert titkosított számok is voltak a hívások között) lévő számokat kellett hívni és szűrővizsgálatokra hívni őket. Aztán az egyik hívás közben mondta egy ember, hogy amúgy ez miről szól, amit fentebb is írtak, hogy kb ráveszik a hiszékeny nyugdíjasokat a vásárlásra.

Nem is mentem már többet.

2019. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez a tisztességes magatartás!

Ha a rendőreinket is a nép ellen vetik be, akkor a tisztességes rendőr is inkább leszerel!

A Natura Faktura teljesen rosszul fogja meg a kérdést!

Az ő elvük, ha megtisztítják és hígabbá teszik a vért, akkor jól fognak működni a szerveink is. A fő baj viszont az emberek 80%-ánál, hogy 45 év felett (főleg egy elégtelen ásványi agyagokat bevivő táplálkozásnál) az, hogy a bélbaktériumok fele kipusztul és úgynevezett "rossz bélflóra baktériumok" szaporodnak el. Ezek gyulladáskeltő anyagokat bocsátanak ki magukból, ami a véráramon át eljut mindenhova. A test különböző helyein okoz a fekélyektől a reumáig mindenféle káoszt és mint a dominó dönti be az egészséges szervek sorait. Az orvosok nem az okot szüntetik meg, hanem a tüneteket kezelik.

Aki szeretné az okokat megszüntetni, annak szívből ajánlom Dr. Schwab Richárd kutató gasztroenterológust (nézz utána a neten, Youtube-on). Nem olcsó, mert magánorvos, de két-három vizsgálattal (inzulin rezisztencia rendbetétele, zsírmáj rendbetétele, bélbaktériumok rendbetétele) hosszútávú egészséget garantál. Egyedül az örökletes betegségek nem gyógyíthatók 100%-osan, de azokat is jelentősen javítja és élhetővé teszi az olyan betegségeket is.

2019. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!