Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első vizsgálatról, ultrahangró...

Első vizsgálatról, ultrahangról mik a tapasztalataitok? Én ma voltam és nagyon csalódott vagyok.

Figyelt kérdés
Magánrendelésen voltam, 7 hetes + 2 napos vagyok, ezt a vizsgálat is igazolta. Sajnos nagyon sietett az orvos és nagyon sebtében intézett le, pedig hozzá járok az éves szűrésekre is. Ami a legrosszabb volt hogy meg sem mutatta a monitort, a szívhangot is csak megemlítette hogy ja, igen megvan az is. Eldarálta hogy mikor hová kell még mennem vizsgálatra aztán már szinte lökött is ki az ajtón. Más is járt így? Nem kellene csalódottnak lennem emiatt?
2009. júl. 17. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsére nem jártam így, de nagyon rossz lehet. Teljesen igazad van, főleg hogy magánrendelés és fizetsz érte. Én tuti keresnék egy másik orvost helyette.

Azért ez ne lombozzon le, örülj a babádnak! És keress egy másik orvost!

2009. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is csalódott lennék:( De gratulálok a pocaklakóhoz!

Ha legközelebb mész uh-ra szól,hogy mit szeretnél.

2009. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 6 hetes múltam, mikor először uh-oztak. Én nem panaszkodhatok. Szerintem át kellene értékelned, hogy biztosan ennél az orvosnál szeretnél-e majd szülni. Az első benyomások végig kísérnek a szülésig.Sok szerencsét!
2009. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnálom! Nekünk nagyon nagy élmény volt. Néztük nagyképernyős tv-n, és ahogy egyre jobban ráközelített, már látni lehetett hogy pulzál a kis fél centis embrió, aztán kihangosította a szívverését, megnézte a frekvenciáját és azt is megmutatta. Még egy képet is kaptunk, amin rajta volt a kis fehér foltocskánk.

Gondolom főleg, ha fizettél a vizsgálatért, járt volna ennyi. Nem tudom miért nem mutatta meg legalább...

Legközelebb állj a sarkadra, vagy keress másik dokit.

40 hetes kismami

2009. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom,hogy igy jartal de legalabb legkozelebb nem fogsz mert nem hagyod magad es szolj hogy te erre es erre lennel kivancsi kerdez batran ha meg latod,hogy sietne ne erdekeljen te ugyan olyan ember vagy mint a kovetkezo.
2009. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az SZTK-ba hajtottak vegre egy ilyen elsö vizsgalatot, 5 hetes voltam meg nem volt szivhang sem, ravagta a mereteket a papirra, aztan mehetsz (pedig aldott jo dokinak harangozta be mindenki) legközelebb 8 hetesen mar volt szivhang megint el akart zavarni, mire megkerdeztem, hogy lathatnam? aztan megmutatta. A 12 hetesen mar magatol forditotta oda a monitort, meg poenkodott is hogy egesz gyerek formaja van... Szolni kell meg kerdezni, különben nem nagyon tesznek ra, hogy neked ez 3 hetedet rontja el es hogy mekkora elmenytöl fosztanak meg. En spec kerestem egy jo kis dokit, azota szinte babamozi van minden alkalommal es a parom is bejöhet, draga, de szerintem ez egy elmeny, amit latni kell..
2009. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezért mentem magánrendelésre és nem sztk-ba, de kár volt! Legközelebb szólni fogok hogy látni akarom ez 1000%, már így fogok bemenni az ajtón. De most levegőhöz sem jutottam. Aztán ha legközelebb is hasonló lesz a benyomásom az orvoshoz akkor váltok.
2009. júl. 17. 22:24
 8/12 anonim ***** válasza:

úgy látszik,hogy akkor én nagyon szerencsésnek mondhatom magam..én nekem ált. az sztk-ban csinálja a doki az ultrahangot,és már a leges legelején megmutatott mindent,hogy mi micsoda...pedíg akkor még én nem is láttam semmit,csak a petezsákot...:) és mióta nem hüvelyi a vizsgálat,azóta minden egyes alkalommal bejöhetett a párom is velem megnézni a picit:)

szóval nekem nincs negatív élményem ezzel kapcsolatban.és hozzáteszem,hogy egy fillért sem adtunk a dokinak..

amúgy biztos,hogy én is csalódott lennék a helyedben,ha így bántak volna velem,mert azért neki tisztában kéne lennie vele,hogy annak,aki még nem látott ilyet,annak mekkora élmény is ez...főleg,hogy ha az első baba lesz...


a továbbiakban kellemesebb vizsgálatokat kívánok,és jó egészséget neked,meg a babának!


üdv.:36+2hetes kismama

2009. júl. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem nincs magándokim.Az sztk-ba járok.akinél első 3 alkalommal voltam velem nagyon rendes volt.az elsö uh-on mindent elmagyarázott,megmutogatott.A 4.alkalommal mikor mentem már nem ő volt,állitólag sok volt a panasz rá.Aki helyettesitette az egy imádnivaló doki.azóta is hozzá járok.Sajna szülést már nem vállal,nyugdijas.Én szeretek hozzá menni.Minden uh-on alpos és képet is add a kicsi babómról.30.-án megyek a 18.heti genetikai uh.ra hozzá.Sajnálom,hogy ez történt veled.Legközelebb légy határozottabb.Boldog babavárást!17 htes km
2009. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Szia! sztem normálisabb lesz, amint lesz mit vagyis kit látni, most még ne aggódj ezen. a 12 hetesnél biztos megmutatja, akkor már látszik is valaki, most még csak foltot láttál volna. az elején nekem is ez volt. a 12. hétig még nem jó annyira "kötődni", nem lohasztás képpen, csak addig bármi történhet. remélem érthető amit írtam, és biztos minden ok lesz Veletek, csak annyit akartam, hogy hidd el, fogod még látni és imádni fogod, de most még nincs nagyon mit vagy kit látni.
2009. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!