Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem nő a szakállam egy...

Miért nem nő a szakállam egy centis területen?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra tünt el vagyis nem nőtt ki. Nem értem miért.


[link]



#bőrbetegség #bőrhiba #szörtüssző
2017. okt. 17. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott valamiért nincs szőrtüsző. Előtte volt? Nem volt gombás, vagy bármilyen más fertőzésed-sérülésed az elmúlt időszakban? Ezzel úgy gondolom, nem tudsz mit kezdeni. Vagy megnöveszted nagyobbra a szakállad, vagy ha mindig borotválkozol, akkor nem feltűnő. A most újra divatos borostát felejtsd el (sajna), mert úgy tényleg csúnya lenne.
2017. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz.. én nem vettem észre semmit sem rajta, egyszerűen csak inaktívak lettek a szőrtüsszők de hogy miért? ... szakállat amúgy se növesztettem csak a borosta jól állt.. ezért érdekel hogy miért történt.. már kínomba borotvával is megvágtam
2017. okt. 19. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor csak annyit tudok mondani, hogy keress fel egy bőrgyógyászt. Borostás arc egy centis üres résszel elég feltűnő. Talán meg tudja mondani, mitől lehet. Lányomnak van a fején egy kb. ugyanekkora "sima bőr", de neki anyajegyet operáltak le onnan. Soha nem lesz hajtüszője azon a helyen már. Valami okozza nálad, vizsgáltasd ki szerintem, ha ennyire zavar. Egyébként kép alapján nem annyira vészes.
2017. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy értem, kép alapján ekkora borostával nem annyira vészes. Ha a hosszabbat szeretnéd, az viszont feltűnő.
2017. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!