Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék túlzott...

Segítséget kérnék túlzott izzadás ellen a hónaj területén 19/F!?

Figyelt kérdés
Mindenféle dezodort, stiffet próbáltam már, de egyszerűen leiizadom magamról. 3-4-5 naponta borotválkozok a területen, de ez nem segít. Hallotam sokat Solutio antisudorica-ról, de mindenkinek ismerősöm aki próbàlta negatívan nyilatkozott. Ötleteket szeretnék kérni megoldással kapcsolatban és/vagy legalább öltözködéssel kapcsolatban... unalmas csak feketében járni!

2017. szept. 29. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

A feketében még jobban megizzadsz. Hordjál fehéret, szerintem egyébként is azon látszik legkevésbé. Meg a mintás cuccokon.

És öltözz mindig szellősen, az a legfontosabb!

2017. szept. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak különböző gyógyszerek, amiket ki lehet próbálni erre. Ami biztosan jó az a botox szuri, ideiglenes hatású, de tényleg működik.
2017. szept. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

pedig az antisudorica jó, csak tudni kell használni. ha sokat kensz, annyira szárít, hogy kimarja a bőröd. próbáld ki először csak két naponta, lefekvés előtt egy kis vattapamaccsal felkenni.

én használtam, nekem így bevált.

de nekem pl a rexona maximum protectiton is segít, én azt használom stiftként. minden reggel azzal kenem be magam.

2017. szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az izzadás nem más,mint a test hőfok szabályozása .

A különböző dezodorok,nem gátlók,hanem szag közömbösitők .

A nagy izzadásnak valamilyen betegség is állhat a hátterében . Keresd fel a házi orvosod .

2017. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A borotválás és az izzadás hogyan függ össze? A dezodorokról annyit, hogy van amelyik csak elnyomja a szagot, de nem gátolja meg az izzadást. Vegyél olyat, amire rá van írva direkt, hogy izzadásgátló és nem spray, hanem golyós vagy stiftes.
2017. szept. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!