Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A belső katéter benntléte...

A belső katéter benntléte vesekő eltávolító műtét után mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
6 hétre hagyják bennt, de nagyon sokszor görcsölök ha kicsit többet mozgok. Az normális, ha néha úgy érzem, hogy szúr?
2010. máj. 29. 15:59
 1/1 anonim válasza:

nekem is volt februárba ilyen,a hólyagom és a vesém közti csövet zárta el a kő, hogy tudjak hugyálni felrakták a katétert(DUPLA J) a kő mellett, de a követ zúzták.. a cső bentmaradt, nekem v 2hónapig volt bent,sajnos,és ha elkezdtem menni kb 6-700méterre van a bolt tőlünk,visszafelé már nagyon fájt,hazaérve pedig véreset vizeltem(azért mert a katéter végei mozgás közben sértik a belső falát a vesének v hólyagnak) de ittam,pihentem és elmúlt, v bevettem nospát. Szerintem pihenj ezzel,és vissza kell járnod neked is kontrollra biztos,ott mond el adokinak hogy úgyérzed mintha szúrna, ez lesz a legjobb.

én sok szerencsét kivánok!!

2010. dec. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!