Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit használhatnék mitteszer...

Mit használhatnék mitteszer eltávolító bőrradír után hogy ne legyek pattanásos? Most alkholos arcszeszt használok de pattanásos vagyok így is.

Figyelt kérdés

[link]

Ezt használom


Tuti tippeket kérnék és köszi! :)


2011. jan. 3. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én tuti tippem egy kozmetológus bőrgyógyász Nálam semmi más nem vált be.
2011. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Alkohol arcszeszt ne használj, mert szárít, erre a bőröd fokozott zsírtermeléssel válaszol - ez meg pattanásokat okoz.

2. Nem tudom, mások hogy vannak vele, de nekem a bőrradírtól begyulladnak a pórusok és még csúnyább lesz a bőröm.

3. Ha tényleg annyira rossz a helyzet, bőrgyógyász tudna leginkább segíteni. De lehet hormonprobléma is.

4. Ha normális mértékben vannak pattanásaid, akkor lehet kísérletezgetni kozmetikumokkal, mindenkinek más válik be. Meg számít a táplálkozás is, nekem a zsíros-cukros dolgoktól, kólától, csokitól (kakaótól), ünnepi zabálásoktól jönnek ki.

5. Mindezzel együtt azt ajánlom, inkább natúrkozmetikumokat használj, kevésbé irritálja a bőröd. A DM Alverde márkája jó és megfizethető. Nekem algás arclemosó és aloe verás krémem van, az arclemosót este használom, a krémet ez után és a reggeli tiszta vizes mosakodás után. Nekem ez nagyon bevált. Nem száraz, nem zsíros, nem pattanásos.

2011. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nem vészes a helyzet annyira. Müllerbe lehet ilyet kapni?
2011. jan. 3. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Dm sajátmárkás terméket hogy lehetne már Müllerben kapni? :-)
2011. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) DM város másik vége:)))
2011. jan. 3. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!