Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hízok ennyire hasra?

Miért hízok ennyire hasra?

Figyelt kérdés

Annyira hasra hízok, hogy rengeteg ember szerint úgy nézek ki mint egy 8 hónapos terhes, és én szerintem is. De miééért? 😔

Más nők is vannak akik elhíznak, de nekik hozzám képest lapos a hasuk. Kiskorom óta ilyen az alkatom bár akkor még nem voltam kövér de hasam akkor is volt. Mit tegyek, miért van ez? 100 kiló felett vagyok.



2017. okt. 19. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy mit tegyél? Ez komoly? Hahaha.. egyél kevesebbet b@zki hát szerinted mit kéne tenned? 50 kiló felesleget cipelsz de mi a fenének? ...
2017. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan hasra hízunk először és legjobban. Ezért volt 62 kilósan 85 centis derékbőségem...

A párom is ilyen, fizikai munkás férfiként 65 kilósan már kissé pocakos (pár kiló felesleggel, de az mind hason).


Nincs ebben semmi szokatlan és a megoldás is egyszerű: mindig szálkásíts le, ha kell és akkor nem lesz nagy hasad. Különben igen.

2017. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100+ kilóval feltenni a kérdést, hogy miért vagyok kövér, eszem megáll.
2017. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez az oldal arra való, hogy kérdéseket tegyünk fel és drágám nem az a kérdés hpgy miért vagyok kövér hanem miért a hasamra hízok.

Nekem meg azért áll meg az eszem mert ennyi bunkó embert...

2017. okt. 19. 22:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Az egyén genetikája dönti el, hogy hova rakódik a zsír. Azt viszont te döntöd el, hogy mennyit eszel. Ez bizony 50kg túlsúly minimum. Ezt kellene leadni a saját érdekedben. Egyáltalán nem nehéz, de a jelenlegi táplálkozásodon gyökeresen változtatni kell.
2017. okt. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint nem vagyok a drágád. Ezen kívül nem tudom mennyire vígasztalna, ha mindenhol híznál nem csak a hasadon, mert 100 felett mindenhogyan gáz lesz, akár terhesnek, akár bojlertestűnek nézel ki.
2017. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Gáz lesz! Aha! A te szemedben!

Az igazi emberek nem ez alapján ítélnek, másrészt csak a beszűkűltek szerint gáz ha valakin egykét pluszkiló van.

2017. okt. 21. 13:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert a 40 kiló plusz, az 1-2 kiló csak, mi ?
2017. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Részletkérdés.
2017. okt. 22. 11:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a hozzáállás végülis hasznos lesz, ha az kerül elő, hogy milyen betegségek jönnek össze és hány évtizeddel élsz rövidebben (ez extrém eset, hisz nem tudhatom, hogy sok felesleged van-e s mit hoz a jövő, de azért túlzottan lazának tűnik a hozzáállásod)...


Az pedig teljesen oké, ha valaki igenis máshogy néz arra, aki egészségtelenségig eszi magát. Ez nemcsak külsőség. Ismét, nem tudom, hogy te 150 vagy 195 centihez vagy-e ennyi, de ha rengeteg a felesleged, érthető, hogy máshogy állnak hozzád az igazán toleráns emberek is.

A hasi hízás amúgyis veszélyesebb, a belső szervek elzsírosodása miatt, állítólag (mint laikus, nem tudhatom, mennyire van így, de hihetőnek tűnik).

2017. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!