Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyitott szemmel való alvásról...

Nyitott szemmel való alvásról kinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ma a fiam értem jött a 26 hónapos kisfiú unokámmal .Utazás közben míg ideértek elaludt. Mikor beszálltam a kocsiba .. félig felébredt.Beszélt hozzá a fiam hogy itt a mami .. de mondtam hagyja hátha még vissza alszik . /hátul ültem vele / Elindultunk és pár perc múlva azt vettem észre , hogy egy helyre néz .. se kép .. se hang... megijedtem , megfogtam a kis kezét nem reagált .. megfogtam a lábát .. nem reagált .. arcát simogattam nem reagált .. csak egy helyre nézett. Nagyon megijedtünk a fiam azonnal megállt és kinyitotta az ajtót Zazika felől és ő is próbálta ébresztgetni .. megijedt ő si és hangosabban rászólt . Akkor felnézett és elkezdett sírni . Hát nagyon megijedtünk az biztos !Történt már valakivel ilyen ? Olvastam a nyitott szemmel való alvásról. Válaszokat köszönöm
2017. okt. 19. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyermekkorban szokott gyakrabban ilyen lenni. Magától szűnik. Felnőttkorban stressz előhozhatja.
2017. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ . Még most sem tértem magamhoz ... hirtelen nagyon rosszra gondoltam . Megijedtünk , mert ehhez hasonlóról nem is hallottunk. Googleba írtam be ..ott olvastam mi lehet ez.
2017. okt. 20. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!