Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett velem az este?...

Mi lehetett velem az este? Nagyon megijedtem és már nemegyszer fordult elő

Figyelt kérdés
Vártam hogy el tudjak aludni...de nem ment..az orromon alig kaptam levegőt..pedig nem vagyok megfázva, ki is fújtam de nem jött semmi, csak egyszerűen nehezen jött a levegő mintha mégis tele lenne valamivel az orrom, vagy csak kb negyed annyi levegőt engedne át..a szívem dobogása is zavart mert néha dobbant egy nagyobbat ,közbe szúrt a mellkasom vagy a szívem, rendesen féltem , még hajnali 3kor sem tudtam elaludni..mi volt ez? máskor is előfordult már..megijedek, bebeszélek magamnak valamit és majdnemhogy kapkodom a levegőt, ilyenkor sokszor még az ideg is "meghajt", hasgörcs, hascsikarás,hasmenés a vége...
2017. okt. 22. 10:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 23/L de sokszor 90évesnek érzem magam...derekam bal oldalt alul hetek óta fáj...fejem is gyakran...
2017. okt. 22. 11:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Van egy enyhe, lábon kihordható megfázásod, arcüregdugulásod, és annyira félsz, hogy felfújod. Ha minden rezdülésedet figyeled, akkor persze, hogy mindentől megijedsz. Nincs semmi bajod, hagyd ezeket a dolgokat és nyugodj meg. Ha annyira fel tudod idegesíteni magad, hogy még hasgörcsöt is produkálsz magadnak, akkor erősen hipochonder vagy. Ez fejben dől el.
2017. okt. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy háziorvosi kivizsgálást megérne, így látatlanban nem sok mindent lehet mondani erre.
2017. okt. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap este ez szintén előjött...próbáltam elaludni, már majdnem siekrült, amikor is hirtelen fel kellett ülnöm mert hányingerem lett (pedig üres volt a gyomrom ), izzadtam, halálfélelmem volt, az idegtől a hasam is fájt,wcn kötöttem ki,aztán nagynehezen jobban lettem, hajnali fél4kor nagynehezen elaludtam =/
2017. okt. 25. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:

nem vagy hipochonder?

Lehet egyszeruen csak stresszel vagy megtelve es ezt magaddal viszed lefekvesig

lefekves elott, feloraval mar ne nezz mesterseges fenyeket ( tv, telo stb )

igyal meg lefekves elott egy langyos pohar kakaot vagy tejet

es ami meg fontos, hogy amikor mar elszeretnel aludni akkor ne gondolkozz az eleted problemain, tiszta fejjel kell lefekudni aludni


remelem hogy tudtam segiteni valamennyire

2017. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, és mond el a tüneteidet. Kell laborvizsgálat is. Lehet allergiás vagy, esetleg más probléma is lehet. Ezek a tünetek sajnos megijesztenek, és ezért van a hasmenés, és mellkasi diszkomfort érzés. Vegyél megadnak citromfű teát, és B-MAX vitamint!
2017. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!