Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ha túlpörgök az...

Normális ha túlpörgök az energiaitaltól?

Figyelt kérdés
Nagyon de nagyon ritkán iszok energiaitalokat max évente egyszer de utána mindig olyan furán érzem magam. Egy pár órára túlságosan is toppon vagyok utána meg mintha minden energiámat kiszipolyozták volna.

2017. okt. 23. 11:57
 1/4 anonim válasza:
Igen,felgyorsul a szivverés!teljesen normális
2017. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális. Ne igyál energiaitalt, csak ha kifejezetten fel kell pörgetned magad nagyon ritkán valami fontos dolog miatt. Például egy fontos vizsgán, pont a vizsga kezdetére időzítve.
2017. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha ilyen ritkán iszol, akkor igen, normális. Ugyanis mivel ritkán juttatsz be koffeint a szervezetedbe, így az nincs hozzászokva, ezért hatással van rád. Az, hogy mikor kimegy a hatása és "lecsillapodsz", teljesen normális, mert így működik a koffein: Feldob, pörögsz tőle, ha kimegy a hatása, 2x olyan fáradt vagy mint voltál.
2017. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vizsga előtt ne igyál, én egy nagyon fontos vizsga előtt megszívtam, hogy ittam és utána nagyon kellett pisilnem tőle, persze nem lehetett kimenni...:D
2017. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!