Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 évesen behugyoztam éjszaka,...

15 évesen behugyoztam éjszaka, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még sosem történt velem ilyen ezelőtt.. Szóval aludtam, szerintem nagyon mélyen, és egyszer csak arra keltem, hogy összehugyoztam magam. Nem emlékszem, hogy mit álmodtam, de ezelőtt kb 3 napig alig aludtam. Lehetséges, hogy túl fáradt voltam hogy felkeljek? Vagy mi oka lehet még? Éjjel gyorsan lecseréltem az ágyneműt, de a szivaccsal nem tudom mit csináljak. Kéne szólnom anyáéknak? Hogyan? Tudom hogy nagyon gáz, de utána nem is mertem visszaaludni, hátha újra megtörténik. 15/L

2017. okt. 24. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nálad már elkezdődött az inkotinencia.
2017. okt. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Nyugi, előfordul. Ne igyál lefekvés előtt és menj ki pisilni.


Ha nem rendszeres az eset, akkor semmi baj, megesik mindenkivel. Ha rendszeres, akkor lelki okai lehetnek vagy esetleg fertőzés.

2017. okt. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
hát, szerintem nem esik meg mindenkivel. sőt, a többséggel nem esik meg. szóval igenis probléma. persze nem kell mindjárt orvoshoz rohanni, de ha újra előfordul, akkor azért ne nyugtasd magad azzal, hogy "hát van ilyen", hanem irány a gyerekorvos!
2017. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

ne szólj, ez csak alkalmi..arra ügyelj, hogy a száradáskor ne maradjon szaga, tehát fújj rá valami illatot...bármit...ettől van húgyszaguk az idősebbeknek, hogy nem kezelik...


szóval sokat ittál lefekvés előtt, mielőtt elszundítanál, menj még klotyóra, és ne siess...várj, hadd csorogjon...ha majrézol, akkor tűrj egy pólót a lábad közé a pizsamába...az felfogja, ha mégis elenged a záróizmod..


szép álmokat.


szóval hagyd anyáékat, te is meg tudod oldani. a kölnit ne feledd.

2017. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult. Túl sokat ittál és túl mélyen aludtál. Ha nem rendszeres, akkor ennyi az oka. Nem kell túlmisztifikálni.
2019. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Az a legszebb, hogy olyan szépen fogalmazol.
2019. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nagy ügy. Sokakkal előfordul. De nem is sejted, mert nem verik nagydobra.
2020. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!