Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folytonos felkelés az éjszaka...

Folytonos felkelés az éjszaka közepén, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egyértelműen alvási ciklusok között kelek, legtöbbször a REM végén. A baj annyi, hogy ennek tudtommal nem pl hajnal 3kor kellene történnie. Persze vannak ilyenek, de minden éjszaka? Nehezen alszok el, ez még jobban nehezíti. Bármi ami segíthet? (gyógyszeres kezelés kivételével)

2017. okt. 24. 05:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én akkor kelek fel ejszaka állandóan, ha túl kipihent vqgy ha túl kimerűlt vagyok.
2017. okt. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tuti visszaalvasi trukk ket percen belul.

4 masodpercig belegzes orron at, 7 masodpercig bent tartani a levegot, majd 8 masodpercen at kifujni a szajon at. Nem muszaj teljes szabalyos masodpercnek lennie, szamolhatsz gyorsabban is. De gondolni kozben nem szabad semmire. Hetszer-nyolcszor megcsinalod, es utana abbahagyod. Par perc mulva el fogsz aludni.

2017. okt. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A nyugtalan alvás érdekében legyen a szobád teljesen elsötétítve, esetleg beruházhatsz egy alvómaszkra.
2017. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Előző: Egyedül elalváshoz kell valamennyi fény, de az is időzítővel kikapcsol. Szóval teljes sötétben alszom. Az alvómaszk egy ötletnek jó, de én képtelen vagyok sötétben aludni, vagy egyáltalán lenni. Egyébként a válaszokat köszönöm!
2017. okt. 27. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!