Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vastagbél rákkal műtöttek....

Vastagbél rákkal műtöttek. Tükrözéses kontrollt kért az onkológus, lehet-e altatásban végeztetni, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet altatásban kérni. Nem tudom hol csináltatnád. Ha magánúton akkor mindenhol más az ár. Kórházban meg passz.
2017. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljes altatásról még nem hallottam, de nálunk (nem magán, hanem sima állami) bódításban csinálják már évek óta mindenkinek, külön kérés nélkül. Nem kerül semmibe sem.
2017. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állami kórházban sajnos csak bódítással csinálják, magánban altatnak, ha kéred, de fizetni kell érte. Nézz fel egyre és meglátod az árakat.
2017. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
39%
minek altatás,amikor ez semmi....nem inkább a szégyenlőség miatt akarnak sokan altatást? jaj, hát ez nem olyan hely ahol a segg vagy végbél nézegetése ciki lenne...én voltam ilyenen és elhiheti mindenki, hogy ez semmi
2017. okt. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia igen lehet, a Honvéd kórházban kolléganőmet altatták, nem kellett fizetni érte, sztk-ban nem altatnak, magán rendelőben kb. 60-70ezer körül van a tükrözés altatással nézz árakat. Úgy tudom plusz költség ha pl. közben polipot távolítanak el, mintát vesznek, stb.
2017. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!