Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miben változtatna az életemen?

Miben változtatna az életemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok 21 éves srác vagyok kb 175 cm.

Sajnos már 6 éve dohányzom és minden nap levert is vagyok , semmihez nincs kellő energiám. Ha letenném a cigit és elkezdenék rendszeresen úszni illetve küzdő sportolni miben változna az életem? Fogorvos mondta ,hogy pl a fogkő is rengeteg bajt okoz pl pont a levertséget meg hasonlókat.illetve még pár centit nőhetek életmód váltással?


2017. okt. 25. 12:04
 1/1 Mansour ***** válasza:

A levertséget tuti nem a fogkő okozza, hanem a mozgáshiány és a dohányzás. Tedd le azt a kiba...tt cigit és kezdj el mozogni, bármit, csak intenzív legyen, és minden nap csináld! Tapasztalatból mondom, hogy 1 óra intenzív mozgás után sokkal több energiája van az embernek mindenre. A fogkő ellen meg csak a rendszeres és alapos fogmosást tudom ajánlani. Nem szégyen megkérdezni a fogorvostól, hogy hogyan kell fogat mosni. Én is 30 éves korom felett tanultam meg rendesen fogat mosni.

Nőni viszont már nem hiszem, hogy fogsz.

2017. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!