Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most volt epekő műtétem,...

Most volt epekő műtétem, normális ha így érzem magam, bepanthenes fertőtlenítő kenőcsöt hasznalhatok, kötéseket milyen gyakran cseréljem?

Figyelt kérdés

Kedden műtöttek, egy órás volt az út haza normális hogy kimerültem? semmit nem cipeltem.

Nagyon magas a bilirubin szintem gilber kórt állapítottak meg, a szemem már nem sárga max minimalisan.


nagyon faj a hasam ha levegőt veszek a varratoknál de gondolom ez is normalis még ugye?

Még egy kérdés bepanthen fertőtlenítős krémmel bekenthetem? Azt mondtak bephantent vegyek a korhazban de ez valami plusos fertőtlenítővel.

Nem utolsó sorban pedig a kötéseket magyarul a tapaszokat a hason milyen gyakran kell cserélni? Laparoszkóppal műtöttek


Akit pedig érdekel a köveim 28 nagy:

[link]

Megszámlálhatatlan kicsi:

[link]


2017. okt. 27. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én betadine-nel kezeltem annak idején, amikor a vakbelem vették ki ugyanígy. Mindennap cseréltem a kötést, 10 napig volt bent a varrat, és has bőre alá kellett adnom vérhígítót is sajnos.
2017. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!