Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a derekam és a...

Miért fáj a derekam és a hátam sok gyaloglás után?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond, van aki szerint vitaminhiány, rossz tartás, rossz matrac. Nem is kell sokat sétálnom ahhoz, hogy úgy érezzem a hátam, mintha tonnákat cipeltem volna rajta. Még csak 20 éves vagyok, tehát azt sem mondhatom, hogy kezdek elkopni. Mit tanácsoltok? Esetleg gyógytornát, vagy valami vitamint, vagy szerezzek új matracot, vagy esetleg más is állhat a dolog mögött?

2017. okt. 27. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hátat és derekat erősítő súlyzós edzés kellene sztem
2017. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gerincferdülés vagy lúdtalp is lehet az oka. Vagy valóban "csak" a rossz tartás, sok ülés, rossz alváspóz, egyenlőtlen terhelés (például egyik lábad kicsit rövidebb, mint a másik) is állhat mögötte.

A gyógytorna nem árt, érdemes végezni, otthon, egyedül is.

2017. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyengék a hátizmaid. Erősítsd azokat. És nem lesz sérved később ha meg kell emelni valamit.
2017. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!