Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a combom?

Mitől fájhat a combom?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategória,de a következő van:

Tegnap előtt torna órán hasizom gyakorlatokat csináltunk és ugye van az amikor háton fekves kéz a fenék alá és mind két láb fent a levegőbe,spicc is is egyenes na és abból volt verseny ki tud tovább úgy maradni én pedig nyerni akartam ami sikerült is de amikor felálltam nagyon kellemetlen feszülő érzés volt a vádlimban a combom hátsó illetve elüső részén de elmúlt hamar,aznap edzésem is volt,ahol nem igazán volt időm melegíteni,mert helyette jatszottunk egy labda játékot,ahol kiesésre megy és amíg sokan voltunk én is csak sétáltam a terem egyik végéből a másikba,a végén amikor 3-an maradtunk nagyon gyors sprinteket kellett levágni és hirtelen gugolásokat csinálni egy háló alatt,hogy át tudjunk szaladni a masik végébe majd ott hirtelen irányváltoztatásokat csinálni,aznap nem is éreztem semmit,tegnap volt foci kupa így osztályok között és ott is úgy volt,hogy nem is játszom de muszáj voltam beállni mert elment az egyik és nem volt ki a csapat,ott tapasztaltan,hogy reszket a combom mind a kettő,majd kicsit fájt csak,azt hittem izomláz tegnap megint volt edzésem,most csinaltam jól bemelegítést mindent,de jobban fájt mint előtte,edzés,ma már arra kelltem,hogy járkálás közben is érzem és ahogy lépek érzem ahogy remeg a combom elüső része de csak a jobb lábamon,ha feszítem,akkor nagyon fáj,lehet izomláz vagy más okok is?



2017. nov. 2. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez izomláz, ne aggódj. Nekem is volt olyan erős, hogy járás közben is összecsuklottak a lábaim.
2017. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És van valami módja,hogy gyorsan enyhűljön,mert muszáj menjek edzésekre,2 hét múlva U21 VB-re megyek és kellenek az edzések:/
2017. nov. 2. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Lóbalzsam, sportkrém, gyulladáscsökkentő gél.
2017. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2017. nov. 2. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!