Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 4-5 órát alszom, mert...

Napi 4-5 órát alszom, mert nem tudok többet, pedig szükségem van rá, érzem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon keveset alszom, általában 4-5 órát, mert nem tudok elaludni. Próbáltam természetes altatót, meleg tejet, relaxációt, de nem megy. Kattog az agyam állandóan, és rástresszelek az alvás témára is, mert mar kezdek aggódni az egeszsegem miatt. Évek ota nem alszom rendesen, volt, hogy úgy mentem suliba, hogy egész éjszaka nem aludtam semmit, csak forgolódtam. Nagyon érződik ez a teljesítményemen, de tényleg nem bírok aludni. Neha csak úgy sírok már a fáradtságtól de mégse megy, és félek. 15 éves vagyok, és tudom ennek nagyon nem lesz jó vége ha nem valtozik ez. Mit tegyek? (Pszichologus azt mondta, relaxaljak, de nem szokott összejönni. És azt még hozzátenném, hogy nagyon sokszor rém álmaim vannak, de ilyen iszonyú durvák, es van, hogy sírva ébredek, vagy zihalva. Ez ellen lehet valamit tenni?)
2017. nov. 5. 00:35
 1/1 A kérdező kommentje:
*rémálmaim
2017. nov. 5. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!