Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Esténként nehezen alszom el,...

Esténként nehezen alszom el, gyakran hajnalokig hánykódom az ágyban, így nappal dekoncentrált vagyok, holott nagyon kellene összpontosítanom, mert tanulok. Altatóra lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Próbáltam már orbáncfű-, citromfű-, Naturlandos teákat, Valeriánát, mézes tejet, sört, kupica pálinkát, lefárasztó sportolást... Semmi nem vált be. Altatót szedjek? Vagy az veszélyes? Háziorvos felírhatja? Előre is köszönöm segítő válaszaitokat!
2012. ápr. 3. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
szia. altatót semmiképpen se szedj mert utána altató nélkül már nem is fogsz tudni mélyen aludni. én egy elég stresszes időszakomban szedtem alváshoz gyógyszert és hozzá kell tenni hogy nem volt erős,de 2 hét rendszeres tablettaszedés után mikor már az idegállapotom engedte volna a normális alvást, izzadtam éjszaka,felkeltem,forgolódtam. az orvosom mondta hogy a gyógyszer szedése volt az ok. próbálj meg újra többet mozogni és vannak elalvást könnyítő gyakorlatok az interneten. stresszes vagy,akkor pedig próbálj meg relaxálni,vagy pedig relaxációs zenéket halkan hallgatni, csak feküdj le időben. a zene úgyis elálmosít hidd el :-)
2012. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!