Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kattog az állam mit csináljak?

Kattog az állam mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 2-3 éve kattog az állam ha a számat nagyobbra nyitom. Anyuméknak mondtam de ők azt mondták majd elmúlik meg hogy azért van mert nő az állkapcsom. Egy csomó oldalt elolvastam ezzel kapcsolatban és azt írják hogy orvoshoz kéne vele menni voltunk fogorvosnál de ő azt mondta menjünk el valami száj sebészetre. Ez szeptemberbe volt. Azóta megint nem foglalkoznak vele. Nagyon megijedtem amikor azt mondta a fogorvos hogy lehet hogy műteni kell. Többször volt már olyan hogy egy ideig nem kattogot de csak 1-2 óráig és én addig nyitoggattam a szám és addig erőlködtem amíg újra kattogni nem kezdett. Ezt azert csinanáááltam mert azt olvastam hogy ha em kattog akkor valószínűleg kiakadt és nem nagyon szeretnék műtétet. Valakinek volt már ilyen? Mi segített rajta?
2017. nov. 5. 18:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért csak telóról vagyok😶
2017. nov. 5. 18:45
 2/2 anonim válasza:
Nekem épp ez van. De fogalmam sincs, hogy mit csináljak vele. 15/L
2017. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!