Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lenne a bajom, hogy 2 nap...

Tomi198965 kérdése:

Az lenne a bajom, hogy 2 nap alatt 3 kg hiztam es 4 cm nagyob lett a hasam 22 evas fiu vagyok mia baj lehet ilyen meg nemvolt nekem!?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 21:59
 1/2 Poris2000 ***** válasza:
100%

1: Mindenképpen fordulj orvoshoz a dologgal, ha biztos vagy benne, hogy ez a súlygyarapodás tényleg 2 nap alatt ment végbe, és ennyi idő alatt jött létre ez a haskörfogat növekedés is!

2: Milyen más, egyéb tüneteid vannak? Hasi fájdalom, szorulás (vagy egyéb székelési probléma), vizelet hiánya, lábdagadás, fejfájás, láz, étvágytalanság, vagy bármi egyéb, szokatlan dolog társult-e a gyarapodáshoz?

3: Szedsz-e valamilyen gyógyszert az elmúlt időben, történt-e valami szokatlan az elmúlt 2 napot megelőzően?

2017. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azonnal menj el orvoshoz, mert valószínű, hogy valami komolyabb bajod van.
2017. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!