Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az írástól már amióta az...

Az írástól már amióta az eszemet tudom bütyök van a középső ujjamon. Ellehet ezt valahogy tűntetni? Szörnyen zavar!?

Figyelt kérdés

2017. nov. 7. 10:35
 1/3 anonim válasza:
Nekem is így van! Nyáron kicsit lejjebb szokott menni, de amikor suli van és írni kell, mindig visszajön. Én sem tudom, hogy mit csináljak vele, bár engem annyira nem zavar.
2017. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van, mióta tudok írni. Így nem valami nőies a kezem a másikhoz képest, de nem tudsz mit kezdeni vele. A mindennapi életben nem zavar.
2017. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rosszul fogod a ceruzát. Egy barátom valami elképesztő bénán fog minden íróeszközt, ami a kezébe kerül, és ő is gyakran panaszkodik a bütyökre (mondjuk neki a gyűrűs ujján van). Ezzel szemben nekem és minden más ismerősömnek sosem volt ilyen problémánk.

Nézz utána, és javítsd ki, hogyan fogsz egy ceruzát, ha tényleg ez a gond.

2017. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!