Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kéz középső ujjánál lévő...

Kéz középső ujjánál lévő bütyök fájdalmának elmulasztása?

Figyelt kérdés
Úgy három hónapja felidegeltem magam és belevertem egy jó nagyot a falba. Már akkor sem nézett ki valami szépen a középső ujjamnál a bütyköm, mintha egy porcdarab a gyűrűs ujjam felé csúszott volna, akkor nem foglalkoztam vele, de most pár napja edzésen ráestem az öklömre és elkezdett fájni is. Voltam röntgenen tegnap előtt, az nem mutatott semmit.

2014. márc. 31. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ártana pihentetni, és máson levezetni a feszültséget. Mármint nem egy másik élőlényen, hanem valami egyszerűbb módszerrel... :)

El kellene látogatni egy szakorvoshoz, vagy még egy röntgenfelvételt kérni. Pihentetni, jegelni, kenegetni ha fáj... inkább a lábakhoz értek, mint a kezekhez, de bármi kérdésed van, nyugodtan írj üzenetet.

2014. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!