Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kényszeres mosakodási mániám...

Kényszeres mosakodási mániám van :/ Hogy legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Jó pár éve kényszerbeteg vagyok ám most nyáron ez teljesen elhatalmasodott és nagyon nehezen tudom kontrollálni! 5 évvel ezelőtt volt egy hasonló helyzet akkor majdnem egy év szenvedés után legyőztem ,de ez a mostani esett más kissé!

Annak idején egy külső tényező okozta , ami ahogy megszűnt úgy a kényszer is csillapodott, most viszont a kiváltó ok én magam vagyok , történetesen azért mert úgy érzem a pénisze miből szivárog valami! Annak idején ezt a részt úgy zártam le ,hogy ha bármit érzek ott lent ami nem vizelési inger akkor elmegyek letusolni! Sajnos a kényszer mellett van egy velem született vesebetegségem , ami sajnos mostanában igen sokat romlott és a dokik szerint nem kizárt ,hogy amit érzek az a vesém miatt van , mert folyamatosan gyulladásokat generál! Igazából azért kérdezek ,mert reménykedem benne hátha valaki volt már hasonló cipőben és tud tanácsot adni ! Előre is Köszönöm a válaszokat ! :)



2017. nov. 8. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

orvoshoz menj és a vesebetegségedet kezeltesd

abból hogy gyakran zuhanyzol nem lesz baj

2017. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne baj abból,ha sokat mosakodik?!

A bőr természetes védőrétegét gyengíti, a természetes zsírokat lemossa,ezáltal a bőre kiszárad.. Plusz rengeteg pénz a tusfürdő,illetve a víz.


A vesédet viszont tényleg nézesd meg orvossal.

2017. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek a vàlaszt! :) Igazából mindkettővel kezelve vagyok csak sajna , ez egy olyan dolog nálam mmint a kényszer ,hogy a saját agyam után megyek!
2017. nov. 8. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
A kényszerbetegségeket gyógyszeresen, de inkább pszichoterápiával lehet kezelni. kíméld meg magad a felesleges szenvedéstől és keress egy terapeutát.
2017. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is a választ! :) Járok terapeutàhoz , próbálkozunk a viselkedés teràpiàval csak sajna nagyon nehezen megy nálam mert nagyon erős félelem van bennem és emiatt nem merek lépni inkább várok hátha könnyebb lesz idővel ! Pontosan tudom ,hogy nem így van de egyszerűen megbénít a félelem és felülír ! :(
2017. nov. 8. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!