Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiúk nektek volt már olyan...

Fiúk nektek volt már olyan hogy a suliban kellet elmennetek kakilni?

Figyelt kérdés
Ma napkoözben már éresztem a suliban hogy nagyon kell kakilnom, de tartogattam mert utálok a suliban még pisilni is nemhogy kakilni. Megettem az ebédemet ott (hús, krumplipüré) és vártam apám hívását hogy mikor jön értem, de hirtelen éreztem hogy nagyon kell és befutottak a legközelebbi WC-be ahol persze rossz volt a WC ajtón a zár.Gyorsan ki rohantam (és már futva) mentem a következő WC hez ahol 2 fülke volt de persze ahova én mentem ott nem volt WC papír így át a másik fülkébe mentem lerángattam az övet és a farmert magamról és...

2017. nov. 9. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Na látod, megy ez.
2017. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És?
2017. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, szartál.. de mi a kérdés?
2017. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
És? És megtörtént a csoda, az iskolában is tudott kakkantani anélkül, hogy bekerült volna vele a Híradóba, vagy az újságba és rájött, hogy az iskolai WC is csak olyan, mint a többi 2 milliárd. Itt a vége, fuss el véle, boldogan éltek, amíg meg nem haltak.
2017. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂😂ez jó vicc volt,de a humorba kellet volna raknod😂😂😁😂
2018. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!