Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt piercinget hogy...

Begyulladt piercinget hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Pár napja volt lőve az orrcimpám és azt hittem az elején hogy normális hogy piros és fáj de napok teltével egyre pirosodott, fáj és annyira fel van duzzadva az orrcimpám hogy nem látszódik a piercing csak oldalról olyan mintha egy csillogó mitesszer lenne, vagy valami. Hogy tudnám ezt házilag kezelni, elmúlasztani?
2017. nov. 9. 20:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt hozzátenném hogy kivenni, aztán újralövetni semmiképp nem szeretném.
2017. nov. 9. 20:33
 2/4 anonim ***** válasza:
A szétrohadt orr plasztikázása nem olcsó mulatság.
2017. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
octenisept
2017. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nen kaptál rá semmit???

Én még a fülemhez is kaptam folyadékot(alkohol, plusz gyulladáscsökkentő van benne) amivel mosogatni kell, és forgatni az ékszert.


A köldökömre 15 éve is aki szúrta, elküldött patikába, hogy vegyek alkoholt...


Betadin-od van otthon? Az is segít..próbald lehűteni, de ne simán jegetd, mert a leolvadó jég is fertőzésveszelyss..

Nekem sudocrem szokott még segíteni, mivel fémérzékeny vagyok...van, hogy már az ezüst is tartalmaz annyi nikkelt, hogy begyullad...

Jah és vegyél be bvalami gyulladáscsökkentőt (algoflex, algopirin..vagy egyéb.


Ha nem javul akkor irány a haziorvos, lehet olyan fertőzés, amire komolyabb gyógyszer kell...főleg,.ha hagytad elharapózni a gyulladást..

2017. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!