Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 1 hónappal ezelött csináltatta...

Dark Angel97 kérdése:

1 hónappal ezelött csináltattam köldök piercinget. És begyulladt de nem ez a baj hanem hogy valamiért lett egy harmadik lyuk a piercingem alatt közvetlen az alsó lyuknál. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez végleges és vissza fordíthatatlan. Sajnálom, de szita leszel!
2013. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vadhús szokott nőni, nem tudom a luk mi lehet. Gyakran előfordul, hogy begyullad, lassan gyógyul, problémás a köldök piercing. Kenegesd, fertőtlenítsd.
2013. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd, és ha pár nap alatt nem javul, mutasd meg a piercernek, aki csinálta. Hogy néz ki az a harmadik lyuk?
2013. ápr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Anyukám mondta hogy menjek el dokihoz és elmentem. :/ De köszi mindenkinek és igen vadhús lett ://
2013. ápr. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!