Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A számon van egy piros duzzana...

Zsófi101 kérdése:

A számon van egy piros duzzanat. Mi az?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most ezen a héten nagyon ki volt száradva a szám általában nem szokott. Péntek este kifejezetten fájt a szám és szombaton mikor felkeltem egy piros duzzanat volt ott. Még most sem fáj. Bennem van egy vírus amit herpesznek hívnak vele születtem. De tudom, hogy ez nem az. Mert az fehér hólyagocskák és az nagyon viszket. Ez nem az. Aki tapasztalt ilyet vagy tudna segíteni, hogy mi ez vagy ,hogy kell kezelni akkor kérem írjon! Köszönöm
2017. nov. 11. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy páros szám, vagy páratlan?
2017. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát attól függ,hogy milyen a duzzanat, pl: ödémás allergia,akkor viszket,feszít , forró és kicsit vizenyős közepe, valamint esetenként vándorol és a mérete is változik. De sokféle más duzzanat is lehet.
2017. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!