Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A mesterséges ájulás káros?...

A mesterséges ájulás káros? És a propán-bután gáz szívás?

Figyelt kérdés
Még sose próbáltam de egyetemen szobatársaim folyton ezt nyomják és azt mondja nagyon jó érzés ls nem lesztőle semmi bajod plussz ingyen is van :D de nem tudom nekem vannak kételyeim. Légyszi értelmesen válaszoljatok!
2017. nov. 11. 14:33
 1/5 Bubuka508 ***** válasza:
100%
Az ájulás sem természetesen, sem mesterségesen nem hiányzik épeszü embernek. A propán-bután gáz meg mérgezö. Remélem, ennyiböl elég világosan megérted.
2017. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éljenek a jövő diplomásai. Vagy ne. Ha az agysejtjeid gyors pusztulását szeretnéd, akkor hajrá. De ha inkább arra akarod használni az agysejteket, hogy pénzt keress velük később, akkor hagyd ki.
2017. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ájulás jó érzés lenne? Hát ízlések és pofonok, mindenesetre engedd meg, hogy leírjam a saját tapasztalatomat (igaz én nem direkt csináltam): rettenetesen elszédülsz, gyengének érzed magad, nyújtanád a kezed, hogy megkapaszkodj valamiben, de nem tudsz, elsötétül a világ, zúg a füled, nem látsz, nem hallassz, elveszted az irányítást a tested fölött, aztán a földön térsz magadhoz és fáj a fejed, mert beverted, mikor elestél, és hirtelenjében azt se tudod hol vagy és mi történt. Ha Neked ez kell... De mi történt a jó öreg alkohollal? Vagy inni már nem divat?
2017. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem káros! Ez a legjobb dolog! Nem is értem a kérdést!


Két szigorlat között mindig ezt nyomattuk! Amúgy is fiatal vagy, mindent ki kell próbálni nem?

Akkor a leghatásosabb, ha a 12 kilós palackból szívtok. Ha szivaroztok, vagy cigiztek is közben, akkor sokkal ütőseb lesz. E nélkül igazából nem is működik a dolog.

Sok sikert a diplomához!

2017. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!