Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan gyógyszert kaptam amire...

Olyan gyógyszert kaptam amire mást nem szabad szedni és lázas vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Posterisan forte-t kaptam mer vna egy seb a végbelemben és arra kell viszont közben beteg is vagyok és lázas és erre nem szabad lázcsillapítót venni, most ilyenkor mit tegyek?
2017. nov. 14. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi a lazad? Ha nincs a 40 fokhoz nagyon kozel, akkor semmit. Felesleges foglalkozni vele. Nem lesz semmi bajod.
2017. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ne vegyél be lázcsillapítót. Próbálkozz házi módszerekkel. Vedd le a fűtést, maradj ágyban, igyál sok vizet és teát, tegyél a fejedre hideg borogatást vagy langyos fürdő, ha magas a lázad.

Ha holnap is lázas leszel, akkor pedig hívd fel a kezelőorvosodat.

2017. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyományos lázcsillapítást javasolok, hűtőfürdőt. Engedj a kádba test meleg vizet, és ücsörögj benne addig, ameddig ki nem hűl.
2017. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!