Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalata...

Tóth Benő kérdése:

Kinek mi a tapasztalata tüdőrákksl kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Édesapámnál januárban tüdőrákit diagnosztizáltak. Részt kemon és sugárkezelésen. Tumor szépen vissza húzódott, majd csak ellenőrzésre kell mennie januárban. Se gyógyszert, se kezelést nem kap. Apám nagyon jól van. Nem fogyott, nem hullott ki a haja.
2017. nov. 15. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy jó barátom és egy ismerősöm is kigyógyult a rákból !
2017. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mind a kettő tüdő rákos volt !
2017. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En csak az SZTE klinikanak a honlapjan olvasgattam hasonlo eseteket. (A ~85%-a az eseteknek a kemo hatasara visszahuzodott, sot volt ahol el is tunt.) A paciensek evek ota jol vannak akar elsodleges tumorrol, akar mar attetrol volt szo.

Maganvelemeny: Az esettanulmanyok alapjan azt vontam le, hogy akinek az altalanos allapota jo volt, es a kemo is hasznalt, annal nagyon jok a hosszu tavu tuleles eselyei. :)


Szemelyes tapasztalatom a nagynenemmel volt: ot par honap alatt elvitte, kihullott a haja, a rak nem is reagalt a kemora. Valoszinuleg ez a rak tipusatol is fuggott, ill. a genetikajatol.


Mas tipusu rosszindulatu daganatos betegeket is ismerek (pl. vese), es ok is koszonik nagyok jol vannak.


Jo egeszseget kivanok neked es edesapadnak!

2017. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Én is minden jót kivánok :)
2017. nov. 15. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!