Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen betegség nálam?

Ez milyen betegség nálam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném végre kibeszélni magamból az érzéseimet, az életemet...

A legelején azzal kezdeném, hogy képtelen vagyok elfogadni magamat. Mindig akkor érzem jól magam, ha más emberek bőrébe képzelem hogy vagyok. Teljesen más világban élek, olyan "képzeletbeli" világot alkottam magamnak. Elképzelem hogy milliomos vagyok, gyerekem/gyerekeim vannak... A valóságtól majdnem hogy teljesen elszakadtam, képtelen vagyok normális életet élni. Jó barátom nincsen. Nemrég fülig szerelmes lettem, és azt hittem hogy végre sikerül kimásznom ebből az egészből, de a srác porig alázta az összes eddig önbizalmamat is. Kinézetre állítólag szép lány vagyok, a számomra zavaró magamon a tinikorral járó pattanások. Nemrég jártam pszichológushoz, mert képtelen vagyok napi szinten iskolába járni, de neki ezeket a gondjaimat képtelen voltam elmondani. Sokszor úgy érzem hogy megőrülök, idegileg gyakran vagyok padlón.

Ezekről az érzéseimről képtelen vagyok bárkinek beszélni, mert cikinek érzem. Teljesen tisztába vagyok vele hogy ez nem normális, és segítségre van szükségem. Szerintetek ez milyen betegség lehet? Gyógyítható? Orvoshoz vagy pszichológushoz forduljak majd vele? Utálok így élni, de mégis a képzeletbeli világomban érzem jól magam, és akkor vagyok boldog...

17/L


2017. nov. 16. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Irány vissza pszichológushoz! Aztán mindent problémádat őszintén a nyakába zúdítani, ő nem fogja cikisnek tartani. Nem tud segíteni rajtad, ha fogalma sincs arról mi bajod. Csak pszichológus, nem gondolatolvasó!
2017. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!