Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elalváskor néha ha kinyitom a...

Elalváskor néha ha kinyitom a szemem egy pillanatra hallucinálok, mi ez?

Figyelt kérdés
Nem alvásparalízis, mozogni tudok és mire észreveszem már el is tűnt. Pl mintha kinyílna az ajó és ennyi (alapból nyitva volt), vagy múltkor valami árnyék alak felettem, ahogy kinyitottam a szemem kicsúszott a látószögemből egy pillanat alatt. Tudom, hogy ezek nem valósak, szóval nem nagyon foglalkozok velük. Hipnagóg hallucinációm az van bőven, de ez szerintem más, mivel az tudtommal csak csukott szemmel történhet. Nem tudok jó kulcsszavakat hozzá Googlera, mindig túl hosszúra sikerül és minden hülyeséget feldob. Ötletek, mi lehet ez? Nem zavar csak érdekel

2017. nov. 17. 10:59
 1/4 anonim válasza:
0%
Ez biztos hogy nem hallucináció!!Ha hallucinálnál akkor téveszméid is lennének és nem csak ébredéskor hanem egész nap folyamatosan. Lehet hogy az idegrendszered egy kicsit túlterhelt és így védekezik a szervezeted hogy pld. Valamik felrepūlnek.Próbálj meg relaxálni vagy tõbbet pihenni.
2017. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van. Én gomolygó fekete füstöt szoktam látni a lábainál vagy a plafonon. Tök ijesztő. Lehet démonok vannak a szobámban. 😂
2017. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első... Az a skizofrémia... A hallucinálció az érzékszervi hiba, nem feltétlenül mentális betegség
2017. nov. 17. 12:03
 4/4 anonim válasza:
Nem mindeggyik skizofrén hallucinál.Persze lehet az alkoholtól és a drogoktól is valakinek hallcinációja.A kõrnyezeted is észre veszi a hallucinációidat? Mert ha nem akkor még nagy baj nem lehet.
2017. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!