Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tenyleg olyan borzalmas,...

Tenyleg olyan borzalmas, amikor mandulaműtét után leválik a seb? 15/L

Figyelt kérdés
Kedden vették ki a mandulámat, tehát most vagyok a 4. napon. Ma reggel már nem a fájdalomra ébredtem, éjszaka sem száradt ki a torkom, nagyon jót aludtam. Cataflamot es egy az orvos altal folirt gyulladascsokentot szedek napi 3x1et. A torkom csak akkor fáj ha beszélek, igazából bármit meg tudok enni ami nem száraz vagy "szúrós", de nagyon félek, hogy milyen lesz, amikor elkezd leválni a seb. Az orvos szerint szombaton vagy vasárnap várható. Ilyenkor érdemes fájdalomcsillapítót szedni? Mit a legjobb ilyenkor enni? Konkrét "rémtörténeteket" hallottam erről az időszakról, szeretnék amennyire lehet felkészülni.
2017. nov. 17. 15:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!