Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Altatót mért nem szabad...

Altatót mért nem szabad alkohollal együtt használni?

Figyelt kérdés
Úgy értem mit okoz? Mert fél 1 üveg sört is meginni ha altatót veszek be.. Azért akarok 1-2 üveg sört vagy pár pohár bort meginni, hogy jobban aludjak, aztán mikor felébredek (általában éjfél) kénytelen vagyok bevenni egy fél altatót, mert anélkül nem tudnék már aludni. De nem tudom mért nem szabad a kettőt együtt..
2017. nov. 18. 13:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
félek, elírtam az elején..
2017. nov. 18. 13:11
 2/11 A kérdező kommentje:
oké, hogy megfulladhat az ember, mert annyira ellazul a szervezet.. de hol a határ? hány sör, és mennyi idő eltete után?
2017. nov. 18. 13:20
 3/11 anonim ***** válasza:

De az altatót,miért nem akkor veszed be mikor már ágyban vagy?Végül is erre van,nem?Nem éjfélkor kell bevenni.


"Altatók szedése mellett tilos az alkoholfogyasztás, mert felerősödik a gyógyszer hatása.Altatók mellé nagyobb mennyiségű alkohol elfogyasztása extrém alacsony szintre csökkentheti a vérnyomást, és légzési nehézségek alakulhatnak ki. A szakemberek ezért azt tanácsolják, hogy ha valaki mégis ivott, legalább HAT ÓRÁT várjon az altató beszedésével."

2017. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves előző. Nyilván oka van, amiért éjfélkor veszem be. Akkor leírom. 2-3 órát tudok aludni magamtól is. Az altatóm 3 órát hat. Így legalább 6 órát alszok. Így érted?
2017. nov. 18. 18:41
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Szívesen a segítséget.

Ha valaki ennyire okos akkor mi a fhasznak kérdez?

De tudod mi?Nyugodtan igyál jó sokat..maximum alszol egy jót végre..;)

2017. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ja,jut eszembe,ha elalvás előtt bevennél esetleg 1 EGÉSZ altatót,akkor kb.6 órát aludnál,nem?

Te,IQ-fighter..

2017. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hu de primitív vagy..:D de azt még elárulom hogy egésztől is 3 órát alszok..:D egyre jobban gyűlölöm az embereket tényleg..
2017. nov. 19. 07:37
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem én annak ellenére is normálisan válaszoltam, hogy kb hülyének néztél, erre csak elő jön belőled a rosszindulat.. és a legtöbb ember ilyen.. undorító egy faj vagyunk..
2017. nov. 19. 07:42
 9/11 A kérdező kommentje:
De neked a rosszabb, velem szemben, mert (mint be is vallotta) még buta is vagy. Sebaj, nem csak normális emberek élnek, így színes a világ...
2017. nov. 19. 07:43
 10/11 anonim ***** válasza:
De az alkoholtól romlik az alvásminőséged
2017. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!